Informace k Zimnímu turnaji PKFL 2017

12.12.2016

Startovné za zimní turnaj 2017 činí 800 Kč na tým. V ceně startovného jsou započítány náklady na hřiště a rozhodčí v play off a ceny pro první 4 týmy. 

Základní skupiny: V kolech, kdy má tým v rozpise domácí zápas, určuje v rámci hracího dne dané skupiny místo a čas konání jeho utkání a hradí náklady na pronájem hřiště. V kolech, kdy je tým v rozpise jako hostující, má povinnost buď jedno utkání odpískat, nebo objednat a uhradit mzdu delegovaného rozhodčího.

Čtvrtfinále: Hřiště i rozhodčí jsou hrazeny ze strany PKFL. 

Semifinále, zápas o 3. místo, finále: Utkání budou hrána souběžně. Hřiště i rozhodčí platí PKFL.

KARETNÍ TRESTY:

Po žluté kartě následuje vyloučení na 5 minut, během této doby hraje potestaný tým v oslabení, po uplynutí trestu se potrestaný hráč smí vrátit do hry.

Po druhé žluté kartě stejnému hráči následuje vyloučení na 5 minut, během této doby hraje potestaný tým v oslabení, po uplynutí trestu se potrestaný hráč nesmí vrátit do hry.

Po červené kartě následuje vyloučení na 15 minut, během této doby hraje potestaný tým v oslabení, po uplynutí trestu se potrestaný hráč nesmí vrátit do hry.

V případě, že by z důvodu velkého množství udělených karet klesl počet hráčů některého z týmů pod minimální mez (3+1), je utkání kontumováno.

Všechny novinky