Propopzice Zimního turnaje PKFL 2016

14.10.2015

Turnaj je připraven pro 32 týmů rozdělených do 8 skupin po 4 týmech. Startovné činí 200 Kč/tým a je určeno na slavnostní vyhlášení a nákup cen pro účastníky FINAL4.

Základní skupiny: V kolech, kdy má tým v rozpise domácí zápas, určuje v rámci hracího dne dané skupiny místo a čas konání jeho utkání a hradí náklady na pronájem hřiště. V kolech, kdy je tým v rozpise jako hostující, má povinnost buď jedno utkání odpískat, nebo objednat a uhradit mzdu delegovaného rozhodčího.

Vyřazovací část: Vyřazovací část se bude konat v areálech s více hřišti. Utkání budou hrána souběžně. Účastníci se rovným dílem skládají na pronájem hřiště a na mzdu rozhodčích (250 Kč/hod).

KARETNÍ TRESTY:

Po žluté kartě následuje vyloučení na 5 minut, během této doby hraje potestaný tým v oslabení, po uplynutí trestu se potrestaný hráč smí vrátit do hry.

Po druhé žluté kartě stejnému hráči následuje vyloučení na 5 minut, během této doby hraje potestaný tým v oslabení, po uplynutí trestu se potrestaný hráč nesmí vrátit do hry.

Po červené kartě následuje vyloučení na 15 minut, během této doby hraje potestaný tým v oslabení, po uplynutí trestu se potrestaný hráč nesmí vrátit do hry.

V případě, že by z důvodu velkého množství udělených karet klesl počet hráčů některého z týmů pod minimální mez (3+1), je utkání kontumováno.

Všechny novinky