Soutěžní řád ZT

Postupový klíč ZT 2023 (12 týmů):

Ze 2 základních skupin postupuje 8 týmů. Z každé skupiny postoupí týmy na prvních čtyřech místech. V případě rovnosti bodů rozhoduje vzájemný zápas, (případně tabulka vzájemných zápasů).

Nasazení týmů do čtvrtfinále: A1 - B4, B1 - A4, A2 - B3, B2 - A3.

Čtvrtfinále bude v týdnu od 13. -19. 2. 2023. Zápas se hraje 2x30 minut.

Semifinále a finále proběhne v neděli 26. 2. 2023. Tyto zápasy se budou hrát na 2x15 minut.

V případě remízového stavu konci zápasu ve všech zápasech playoff (čtvrtfinále, semifinále, finále, zápas o třetí místo) bude na konci remíza, tak:
- rozhodčí pozastaví hru a řekne, že začíná pětimunutové nastavení
- pětiminutové nastavení se hraje celé (= nejedná se o zlatý gól)
- pokud se nerozhodne ani do konce nastaveného času, tak se budou kopat penalty
- proběhne losování o to, kdo začíná kopat
- na každé straně kopou 3 různí střelci z každého týmu
- pokud se nerozhodne po třech seriích, tak se pokračuje po jednom střelci a všichni hráči týmu se musí vystřídat (nelze tedy, aby všechny další penalty kopal jeden hráč).

 

Na národní pohár se ze Zimního turnaje PKFL může kvalifikovat jen tým se zaplaceným startovným na probíhající sezónu PKFL 2022/2023.

 

Postupový klíč ZT 2022 (16 týmů):

Ze základních skupin postupuje 8 týmů. Z každé skupiny postoupí týmy na prvních dvou místech. V případě rovnosti bodů rozhoduje vzájemný zápas, (případně tabulka vzájemných zápasů).

Nasazení týmů do čtvrtfinále: A1 - B2, C1 - D2, B1 - A2, D1 - C2.

Na národní pohár se ze Zimního turnaje PKFL může kvalifikovat jen tým se zaplaceným startovným na probíhající sezónu PKFL 2021/2022.

 

Postupový klíč ZT 2021 (12 týmů):

Ze základních skupin postupuje 8 týmů. Z každé skupiny postoupí týmy na prvních dvou místech. Ze třetích míst postoupí dva týmy, které získají nejvíce bodů. V případě rovnosti bodů rozhoduje skóre.

Nasazení týmů do čtvrtfinále:

Vítěz skupiny, ze které postoupí pouze dva týmy, se ve čtvrtfinále utká s týmem, který postoupil ze třetího místa a měl méně bodů (příp. horší skóre) než druhý tým, který postoupil ze třetího místa. Ten se utká s týmem na druhém místě z téže skupiny. Zbylé čtyři týmy se spolu utkají křížem, tj.: první z jedné skupiny se druhým ze druhé skupiny.

Modelový příklad, když by ze skupiny C postoupily pouze dva týmy a tým na třetím místě ve skupině A by měl méně bodů než tým na třetím místě ve skupině B:

Potom by čtvrtfinálové dvojice byly: 1A - 2B, 1B-2A, 1C-3A, 2C-3B