Kdo: MAC Warrior-ZT / ÚŽASný Bar Chýše ZT

Konání: 2022-02-13 13:00:00, Litvínovská

Zařazení: ZT 2022, ZT D, kolo 2

Rozhodčí: Michal ACS Košťál

Skóre: 2:10

Skóre v polovině: 2:2

Komentář: Velice pohledné utkání hrané od úvodu v rychlém tempu. Hosté si vytvořili první šanci už ve 14 vteřině ale domácí brankář střelu chytil a povzbudil svůj tým i k útočení které vedlo k první brance kdy se ve 13 minutě parádní střelou pod břevno trefil hráč Šivic .Domácí byli dále při chuti kterou o dvě minuty po prvním gólu korunoval další krásnou střelou hráč Hošek. Hosté se ale nenechali nepříznivou situací smířit začali více kombinovat a to vedlo v 19 minutě ke snížení, dále se hrál oboustranně útočný fotbal ale branky stříleli už jen hosté, kteří se dočkali ve 26 minutě zaslouženého vyrovnání kdy se bodlem ze střední vzdálenosti trefil budoucí nejlepší hráč zápasu Woitek Lukáš který si v zápase připsal 3 branky a 3 asistence, a tak první poločas krásného vyrovnaného boje skončil remízou 2:2. Po změně stran už zápasu dominovali spíše hostující hráči kdy ve 33 minutě skóre otočili a dál kombinační hrou dovedli zápas do dvojciferného skóre kterého dosáhli v poslední vteřině zápasu. Domácím ve druhé půli nelze upřít bojovnou snahu o dosažení lepšího výsledku ale žádná střela už za hostujícího brankáře nezapadla.