Kdo: PK HUŇÁČ - ZT / Borussia Dortšpunt -ZT

Zařazení: ZT 2022, ZT.Čtvrtfinále, kolo 4

Rozhodčí: Sergej Greshnyakov

Skóre: 4:5

Skóre v polovině: 1:3

Komentář: První čtvrtfinále letošního ročníku zimního turnaje přinesl nádhernou bitvu o postup do final 4. Od úvodu zápasu bylo na obou týmech vidět že chtějí postoupit a také k tomu tak přistupovali. Po úvodním střeleckém oťukávaní se do vedení dostali hosté když skóre otevřel v šesté minutě hráč Holouš Dominik, hostům to vlilo neuvěřitelnou sílu do žil ještě víc začali útočit a tak druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat tentokrát se trefil hráč Jahoda Matěj a z domácími to nevypadalo nikterak dobře ale nepoložilo je to a po pár minutách dokázali snížit hráčem Bogatkinem který prostřelil jinak skvělého brankáře hostů. Hra se ještě více vyrovnala více se útočilo ale hosté byli lepé organizovaní vzadu a ještě skvělejší ve předu a když se ke konci poločasu trefil svou druhou brankou hráč Holouš skončil poločas skvělého fotbalu 1:3. Po změně stran se hrál ještě více útočný fotbal, domácí se vrhli do útočení a sníženi na sebe nenechalo dlouho čekat a najednou bylo domácích plné hřiště, hosté se stáhli více na svou polovinu a trpělivě čekali na brejky, jeden takový přišel zhruba v polovině druhé půle a najednou hosté vedli opět o dvě branky. Domácí to ale nezabalili dál vrhli vše do útočení a tak jim odměnou bylo dokonce vyrovnání.Za stavu 4:4 kdy už to vypadalo že se budou kopat penalty zápas rozhodl svou druhou trefou za mě nejlepší hráč zápasu Matěj Jahoda a dal tak průchod oslavám . Domácí už odpověď nenašli a tak se z turnajem loučí po skvělém výkonu .